09.03.2012 11:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Дієтолог: спортсменам і вченим корисно пити чай з цукром і їсти шоколад

Дієтолог: спортсменам і вченим корисно пити чай з цукром і їсти шоколад

КИЇВ. 9 березня. АМН. Спортсменам і вченим потрібно їсти продукти із високим глікемічним індексом. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив дієтолог Владислав Сластін. 

"Якщо людина займається розумовою працею, або ж спортом, то для того, щоб забезпечити себе енергією їй необхідна глюкоза, оскільки вона є єдиним і унікальним джерелом енергії, що живить наш мозок. Окрім того, глюкоза є "акумулятором живлення" для м’язів, тому спортсменам або вченим рекомендують пити чай з цукром, або їсти шоколадки, щоб підживитися і відновити енергію. У напоях для спортсменів спеціально міститься багато вуглеводів, вони із високим глікемічним індексом. Це зроблено для того, щоб швидко відновити енергію у стомлених м’язах і підживити організм", - розповів дієтолог.

Експерт додав, що говорити про норму рівня глікемічного індексу потрібно у кожному випадку окремо, оскільки потреби кожного організму різні: комусь потрібно більше глюкози, комусь менше. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100