07.03.2012 18:04   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

У Києві пройде конференція по генетичним захворюванням шкіри – експерт

У Києві пройде конференція по генетичним захворюванням шкіри – експерт

КИЇВ. 7 березня. АМН. За підтримки МОЗ України та Національної академії медичних наук України 30 березня в Києві відбудеться науково-практична конференція під назвою «Генодерматози 2012: проблеми і перспективи». Про це у ексклюзивному коментарі АМН повідомив врач-дерматолог, директор Института псориаза и хронических дерматозов Богдан Литвиненко.

"На конференції обговорюватимуться проблеми генодерматозів, генодерматологій, захворювань шкіри у новонароджених, сучасні методи їхньої діагностики, огляд підходів до лікування і профілактики. У заході приймуть участь усі країни колишнього Радянського Союзу. До Києва приїдуть три провідні світові спеціалісти і проведуть такий собі науково-практичний захід ", - розповів Б. Литвиненко.

За словами експерта, у конференції візьмуть участь лікарі з Ізраїлю, Німеччини, України та Великобританії.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100