09.03.2012 12:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Експерт: при порятунку іншої людини не можна забувати про власну безпеку

Експерт: при порятунку іншої людини не можна забувати про власну безпеку

КИЇВ. 9 березня. АМН. Вид крові породжує страх, але із цим відчуттям можна справитися. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив інструктор з надання першої невідкладної допомоги Олег Картавий.

"Вид крові, звісно ж, ні в кого не викликає задоволення, адже коли бачиш кров у істоти подібної до себе, це завжди викликає страх. Страх, у свою чергу, породжує адреналін — гормон страху, і це завжди лякає. Але краще щось зробити, ніж потім не зробити і жалкувати. Варто запам’ятати, що якщо у людини, якій потрібна допомога, є кров, то мають бути гумові рукавички, якщо ж їх немає, як частіше за все буває,то можна замінити їх файлами або кульками, краще за все надягнути декілька пар рукавичок», - розповів експерт.

"Головне пам’ятати, якщо вирішили допомогти людині, що постраждала, вжодному разі не можна забувати про власну безпеку", - розповів інструктор.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100