11.03.2012 10:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Психолог: зранку - головне не зіскакувати з ліжка

Психолог: зранку - головне не зіскакувати з ліжка

КИЇВ. 11 березня. АМН. Гарний настрій зранку може отримати кожен. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомила психолог одного з провідних українських телеканалів Вікторія Любаревич-Торхова.
«Більшість людей по своїй природі є дуже лінивими. Гарний настрій зранку може отримати кожен. Найголовніше — це не зіскакувати з ліжка, одразу після того як задзвенів будильник. Не варто програмувати будильник на повтори, бо це тільки дратує нервову систему. Краще вимкнути його: відкрити очі, не поспішаючи потягнутися і пофантазувати собі який прекрасний десь сьогодні чекає попереду. Потрібно уявити, скоро вийдеш на вулицю,вдихнеш свіже повітря і зануришся у приємну метушню нового дня», - розповіла психолог.
Експерт додала, що після цього, потрібно не поспішаючи встати з ліжка і зробити легку розтяжку, розминку. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100