10.03.2012 17:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Експерт: перед тим як знепритомніти люди часто ковтають пігулки

КИЇВ. 11 березня. АМН. Щоб допомогти непритомній людині, потрібно заглянути їй до рота. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив інструктор з надання першої невідкладної допомоги Олег Картавий.
«Для того, щоб переконатися у тому, що людина жива, потрібно заглянути їй до рота. У роті постраждалого може бути і слина і блювота, а також там можуть бути пігулки. Дуже часто люди, перед тим як втрачають свідомість, ковтають різноманітні пігулки, тому вони, якраз і можуть спричинити закупорку дихальних шляхів. Для того, щоб перевірити чи дихає людина, потрібно до неї нахилитися. Якщо ж людина дихає, то щокою можна відчути подих, очима можна побачити чи рухається грудна клітка, а вухом почути звук дихання», - розповів інструктор.
Експерт додав, якщо непритомну людину ви помітили просто на вулиці, перше, що треба зробити — це згуртувати навкруг себе натовп і пояснити йому, що ви збираєтеся робити. Це потрібно для того, щоб люди не звинуватили вас у тому, що ви приміром, намагаєтеся обікрасти постраждалого. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100