08.03.2012 17:06   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

Батьки можуть бути носіями хвороб своїх дітей - експерт

Батьки можуть бути носіями хвороб своїх дітей - експерт

КИЇВ. 8 березня. АМН. Батьки можуть бути здоровими, але, в той же час, носіями певних хвороб. Про це у ексклюзивному коментарі повідомив врач-дерматолог, директор Института псориаза и хронических дерматозов Богдан Литвиненко.

"Здоров'я майбутніх дітей залежить від генетичного матеріалу батьків. У дитини може проявитися хвороба, носієм якої є один із батьків. Якщо ж у одного із членів сім'ї є певне захворювання шкіри, перед тим, як планувати вагітність пара обов’язково має проконсультуватися з генетиками і провести певні генетичні тестування, для того, щоб попередити тяжкі захворювання на ранній строках вагітності ", - розповів Б. Литвиненко.

Нагадаємо, є хвороби шкіри, які роблять дитину інвалідом з народження.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100