07.03.2012 19:02   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Л.Подкопаєва: у моєму раціоні завжди є сир

Л.Подкопаєва: у моєму раціоні завжди є сир

КИЇВ. 7 березня. АМН. Набагато краще вживати страви без усіляких приправ і добавок. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН розповіла Лілія Подкопаєва, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики і президент МБФ "Здоров’я поколінь".

"Я стараюся харчуватися правильно, але у мене не завжди виходить через дуже насичений графік. Багато подорожей не дають змоги снідати, обідати і вечеряти вчасно. Коли ж є можливість, то у моєму раціоні з’являється багато овочів і фруктів. Взагалі я прибічник простих харчів: люблю страви без усіляких соусів, приправ і добавок. Якщо це риба або м'ясо, то вони мають бути приготовані на грилі, як гарнір, я завжди додаю листя салату. Також у моєму раціоні завжди є сир", - розповіла спортсменка.

За словами спортсменки, нещодавній скандал, спровокований претензіями російської сторони до українських сирів,на її пристрасть до них аж ніякне вплинув.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100