10.03.2012 12:03   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

Схильність до захворювання на псоріаз - спадкова – експерт

Схильність до захворювання на псоріаз - спадкова – експерт

КИЇВ. 10 березня. АМН. Псоріаз (захворювання шкіри) не передається спадково, але передається схильність до цього захворювання. Про це в ексклюзивному коментарі повідомив врач-дерматолог, директор Института псориаза и хронических дерматозов Богдан Литвиненко.

"Така хвороба, як псоріаз, не передається спадково, але передається схильність до захворювання. Не обов’язково, що протягом життя у людини обов’язково розвинеться псоріаз. У нас є багато пацієнтів із цим захворюванням, які мають одно яйцевих братів-близнюків – абсолютно здорових. Тобто, генетичний матеріал ідентичний, але один із братів хворіє, а інший – ні", - розповів Б. Литвиненко.

За словами експерта, окрім генетичної схильності, потрібен ще якийсь певний зовнішній фактор.

"Цим фактором може бути стрес, або якесь захворювання, перенесене в юнацькому віці, наприклад стрептококова інфекція", - запевнив фахівець.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100