10.03.2012 11:01   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Експерт: знежирені продукти містять модифікований крохмаль

Експерт: знежирені продукти містять модифікований крохмаль

КИЇВ. 8 березня. АМН. Продукти з низькою або взагалі нульовою жирністю містять у складі модифікований крохмаль. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомила лікар дієтолог-ендокринолог Київського міського центру здоров'я Наталія Самойленко.

"Я відношусь до тієї категорії лікарів, які вважають, що необхідно вживати продукти з природною жирністю. А у природі не зустрічається ні знежирений сир, ні знежирена сметана, а значить такі продукти не мають права бути і на нашому столі. Це трохи штучні продукти, в яких хтось щось прибрав, натомість замість цього додав, а для нашого здоров'я це не зовсім добре. Як правило, для збереження консистенції в таких продуктах використовують модифікований крохмаль", - зазначила Н. Самойленко.

За словами експерта, продукти з низькою жирністю провокують відчуття голоду.

"Більше того, проводилось дослідження, яке показало, що якщо ми вживаємо продукти з низькою жирністю, організм не отримує усі необхідні речовини, в результаті чого людина весь час відчуває себе голодною. Періоди несвідомого компульсивного переїдання виникають саме на низько жировій дієті", - додав експерт.

Нагадаємо, вживання низькокалорійних продуктів дозволить не лише залишатися в хорошій фізичній формі, але і дасть можливість мозку залишатися молодим, вважають італійські дослідники.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100