09.03.2012 15:00   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Кожен магазин має власного лікаря ветеринарної медицини – експерт

Кожен магазин має власного лікаря ветеринарної медицини – експерт

КИЇВ. 9 березня. АМН. У кожному великому супермаркеті є лікар ветеринарної медицини, який слідкує за якістю продуктів. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив експерт з питань якості та безпечності продукції АПК Асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" Олександр Вержиховський.

"Нещодавно у бразильських апельсинах було виявлено канцерогенну речовину і, відповідно, імпорт цього продукту було призупинено. Подібні ситуації у нас трапляються не тільки з плодово-овочевою продукцією, а й з м'ясною, молочною та іншою. В принципі, реакція української сторони на інциденти потрапляння такої продукції на територію України досить оперативна. Щодо контролю за вітчизняною продукцією, то в кожному супермаркеті працюють офіційні лікарі ветеринарної медицини, на яких покладені повноваження контролю за продукцією. Вони здійснюють державний контроль, і крім нього ще періодично відбувається інспектування цих точок продажу", - зазначив О.Вержиховський.

За словами експерта, регулярно проходять лабораторні перевірки і зразки конкретної продукції, які у разі виявлення порушень, вилучаються з обігу.

"Крім того, зразки продукції відбираються і проходять перевірку у відповідних акредитованих лабораторіях. Таким чином, при виявлені певних негараздів в плані безпечності якості складаються відповідні документи, приписи, акти і мережа реалізації зобов'язана вилучити з обігу такі продукти", - додав експерт.

Нагадаємо, відтепер якість української харчової продукції будуть контролювати не ветеринари, а кваліфіковані фахівці.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100