09.03.2012 16:00   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Працюючих мам треба навчити розподіляти час – експерт

Працюючих мам треба навчити розподіляти час – експерт

КИЇВ. 9 березня. АМН. Працюючих мам треба навчити правильно розподіляти час між дитиною і кар’єрою. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомила Член правління Асоціації ділових жінок "Киянка" Інна Палій.

"На мою думку, в перспективі мають створюватися якісь певні курси, на яких навчатимуть працюючих мам правильному розподілу часу, адже не рідно жінки залишають немовлят на нянь, бабусь, бо не можуть відірватися від робочого процесу. Їх треба навчати тому, як найменш хворобливо і для дитини, і для самої жінки пройти увесь шлях. Треба створювати такі умови, щоб жінка могла поєднувати і материнство, і кар’єру. Одна ведуча нещодавно сказала таку фразу: "Я не думаю, що моїм дітям буде краще, якщо я займатимусь лише домашнім хазяйством та ними самими", - зазначила І. Палій.

За словами експерта, в першу чергу, основною роллю жінки є материнство.

Нагадаємо, працюючі матері дітей з особливими потребами не отримують кошти на догляд.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100