10.03.2012 13:00   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Розтяжки зникають через пів року після пологів – експерт

Розтяжки зникають через пів року після пологів – експерт

КИЇВ. 10 березня. АМН. Розтяжки, які виникли під час вагітності, можуть зникати протягом наступних 6 місяців. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив лікар-дієтолог Богдан Литвиненко.

"Розтяжки шкіри прибрати можливо. Але важливо розуміти, що вони поділяються на декілька видів, важливо їх походження. Самолікуванням я б не рекомендував займатися, краще завжди звертатись до лікаря, адже лише він може правильно визначити тип та причини виникнення розтяжок. Це можуть бути і ендокринологічні захворювання, розтяжки після пологів або внаслідок швидкого набору ваги", - зазначив Б. Литвиненко.

За словами експерта, частіше за все до лікарів звертаються пацієнтки з розтяжками, які виникли внаслідок вагітності.

"В основному, частіше за все, звертаються з розтяжками, які виникли внаслідок вагітності. Це пацієнтки з розтяжками на грудях та животі. Багато хто звертається безпосередньо одразу після народження, тому ми рекомендуємо дати організмові трохи часу прийти в себе. Адже у перші пів року після вагітності більшість цих розтяжок самі по собі зникають. З точки зору медикаментозного лікування, ми назначаємо певні розсмоктуючи засоби та фізіотерапевтичні стимули", - додав експерт.

Нагадаємо, жінки, які годують дитину груддю, відновлюють свою фізичну форму після пологів швидше, ніж ті, хто відмовився від грудного вигодовування, стверджують німецькі дослідники.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100