10.03.2012 15:00   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

У вині немає барвників – експерт

У вині немає барвників – експерт

КИЇВ. 10 березня. АМН. У червоному вині, що знаходиться на полицях вітчизняних магазинів, немає синтетичних барвників. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомила керівник відділу тестувань Центру експертиз "Тест" Ніна Кільдій.

"В червоному вині немає синтетичних барвників. Сам виноград, він червоний, він має природні пігменти, антициани. Вони є натуральними і дуже сильними барвниками, за рахунок чого вино і виходить таким червоним. Якщо ж у нього великий термін витримки, колір може ставати трохи коричневим. Інтенсивність забарвлення залежить від того чи є це вино сортовим, чи купажованим. Також велику роль грає які сорти винограду використані при виготовленні напою, наскільки інтенсивний колір у них був. У вмісті самого винограду є власні натуральні барвники, питання в тому, щоб вино не підфарбовували додатково синтетичними барвниками", - зазначила Н. Кільдій.

Нагадаємо, українське вино – якісне.Лише іноді в ньому перебільшено вміст лимонної кислоти.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100