11.03.2012 11:00   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Експерт: дієта за групою крові – фейк

Експерт: дієта за групою крові – фейк

КИЇВ. 11 березня. АМН. Дієта за групою крові – несправжня. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомила лікар дієтолог-ендокринолог Київського міського центру здоров'я Наталія Самойленко.

"До дієти за групою крові я ставлюсь з почуттям гумору. Насправді, немає ні одного достовірного клінічного дослідження, яке б довело ефективність такої дієти. Дієта за групою крові належить до розряду забаганок, які викликають цікавість населення , але не мають зовсім ніякого стосунку до серйозної медицини", - зазначила Н. Самойленко.

За словами експерта, можна визначити індивідуальне не сприйняття організмом продукту. Але група крові не має до цього ніякого відношення.

"Є досліди, за допомогою яких ми можемо визначити індивідуальне не сприйняття, але це зовсім не стосується дієти за групою крові. Це видумки особи, яка створила таку теорію і заробила на ній багато грошей, але сама теорія не підтверджена клінічними дослідами", - додала експерт.

Нагадаємо, дієта з високим вмістом білка і регулярні візити до дієтолога вдвічі ефективніші вуглеводної дієти для молодих жінок.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100