08.03.2012 20:01   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Біль голови у дитини може говорити про короткозорість - експерт

Біль голови у дитини може говорити про короткозорість - експерт

КИЇВ. 8 березня. АМН. Діагностувати короткозорість у дошкільника потрібно якомога раніше. Про це в ексклюзивномукоментарі АМН розповів Юрій Барінов, головний дитячий офтальмолог МОЗ України.

«Початкові прояви короткозорості у дошкіляти такі: дитина починає занадто сильно наближатися до зошита, до книги при читанні, до монітора. Малюк примружується і іноді відчуває біль в очах. Крім того, при тривалій роботі дитина може відчувати втому, головний біль. Все це симптоми розладів акомодації, так звані провісники. Однак остаточний діагноз виставляється при об'єктивних вимірах оптики », - розповів експерт.

Як повідомляв АМН, якщо вчасно діагностувати хвороби зору, проблем в майбутньому можна уникнути.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100