08.03.2012 16:27   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: організм звикає до зневоднення

Експерт: організм звикає до зневоднення

КИЇВ. 8 березня. АМН. При зневодненні організм вмикає систему аварійного розподілу води і висмоктує рідину з клітин. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомила експерт з якості питної води Євгенія Кривонос.

“Коли організм живе в режимі постійного дефіциту води, він включає систему аварійного перерозподілу ресурсів, і у нас більше не виникає бажання пити. Коли ми не п’ємо достатньо води, забезпечення органів водою відбувається у порядку живої черги: спочатку – найважливіші, потім – решта. Організм навчився компенсувати нестачу води за рахунок своїх прихованих резервів, і цей резерв – внутрішньоклітинна рідина”, - стверджує експерт.

Як повідомляв АМН, експерти радять перед регулярним вживанням мінеральної води проконсультуватися з лікарем.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100