08.03.2012 19:01   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Експерт: «підозри» на кір найчастіше означають кір

Експерт: «підозри» на кір найчастіше означають кір

 

КИЇВ. 8 березня. АМН. Діагноз кору можна поставити клінічно, не обов'язково проводити по кожному випадку лабораторне дослідження. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповів Ф. Лапій, головний позаштатний спеціаліст з питань дитячої імунології управління охорони здоров'я КМДА.

«Є поняття клінічного діагнозу і є поняття епідеміологічно пов'язаних випадків. Клініка у кору чітка, її ні з чим не переплутаєш. Крім того, якщо є вогнище, в якому є лабораторно підтверджений випадок кору, то іншим хворим в осередку діагноз кір при підозрі можна ставити епідемічно. Аналізи для кожного випадку робити дорого, та й у нашому випадку немає необхідності. Зазвичай коли пишуть «випадки підозри на кір», це означає «кір», - розповів Ф. Лапій.

Крім того, експерт повідомив, що Київ закупив тест-системи для лабораторної діагностики кору, адже захворювання вже в столиці.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100