08.03.2012 18:34   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Сексолог: найпоширеніший розлад – порушення ерекції

Сексолог: найпоширеніший розлад – порушення ерекції

КИЇВ. 8 березня. АМН. У чоловіків найпоширенішим сексуальним розладом є порушення ерекції. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН розповів сексолог Георгій Селюков.

“ У чоловіків типова і дуже поширена проблема - еректильна дисфункція, це порушення ерекції. Друга - передчасна еякуляція. І третя проблема - затягнутий статевий акт. Нерідко буває у чоловіків в партнерстві з жінкою своєрідний формат. Інших жінок він хоче, а цю жінку ні. Перебуваючи у шлюбі або партнерському союзі, чоловік реалізує альтернативні форми сексуальної активності, наприклад, мастурбація, але з жінкою не реалізує статевих актів”, - стверджує експерт.

Як повідомляв АМН, експерти стверджують, що нормальна тривалість статевого акту, задумана природою - від 1,5 до 3,5 хвилин.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:



Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100