08.03.2012 18:01   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Дитина, що часто хворіє - радянське поняття

Дитина, що часто хворіє - радянське поняття

 

КИЇВ. 8 березня. АМН. Тільки в країнах пострадянського простору дітей відносять до категорії дітей, що часто хворіють, ніде в світі такого немає. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповіла інфекціоніст-іммуногог Наталія Винник.

«Застудні захворювання 6-8 раз на рік - норма для дошкільника, а не привід вішати на нього ярлик " дитина, що часто хворіє ". А в Штатах вважають, що норма для дитини хворіти 10-12 разів на рік. Захворювання ГРВІ для малюка - це варіант норми. Таким чином відбувається тренування імунітету, адже тільки перехворівши різними ГРВІ, дитина може придбати захист від них, хоча, звичайно, хворіти неприємно. Але якщо дитина хворіє довго і постійно з бактеріальними ускладненнями, такими як отит, пневмонія, його необхідно показати імунологу», - розповіла фахівець.

Наталія Винник також підкреслила, що основна маса простуд припадає на той період, коли дитина починає ходити в садочок.Однак сам по собі садочок тут не до чого, просто малюк вперше починає контактувати з вірусами і тренує імунітет.

Як повідомляв АМН, нині в розпалі грипозний сезон. За минулий тиждень захворюваність на грип та ГРВІ серед дітей збільшилася.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100