10.03.2012 16:04   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

С.Риков: півмільйона дітей користуються окулярами в Україні

С.Риков: півмільйона дітей користуються окулярами в Україні

КИЇВ. 10 березня. АМН. В Україні 500 тис. дітей користуються окулярами. Про це у ексклюзивному коментарі АМН повідомив головний офтальмолог МОЗ України, головний лікар Київської міської лікарні Сергій Риков.

«В Україні близько 500 тисяч, тобто півмільйона, дітей, із різними патологіями органів зору, користуються окулярами. Стосовно сліпих діток і діток-інвалідів по зору, то у нас їх близько 10 тисяч»,- розповів С. Риков.

За словами експерта в Україні є спеціальні заклади для таких дітей.

«В Україні вже існує шість шкіл-інтернатів, для слабкозорих і сліпих дітей. Є навіть дитячі ясла, садочки, і початкова школа, які займаються підготовкою таких діток до школи і подальша реабілітація і навчання дітей», - повідомив фахівець.

Як повідомляв АМН, в Україні зменшується кількість людей із вадами зору.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100