08.03.2012 19:31   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: у фасованих водах немає природної енергетики

Експерт: у фасованих водах немає природної енергетики

КИЇВ. 8 березня. АМН. Фасовані води пити некорисно, оскільки вони при фільтрації втрачають природну енергетику. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив директор Українського інституту екології людини Михайло Курик.

"Людина щодня має пити воду, властивості якої відповідають властивостям внутрішньоклітинної рідини, бо то є жива вода, однак такої на сьогодні майже немає. Природна вода не любить, коли її очищають, а більшість фасованих вод проходять фільтрацію і в них залишається мало природної енергетики", - стверджує експерт.

Як повідомляв АМН, при зневодненні організм вмикає систему аварійного розподілу води і висмоктує рідину з клітин, тому щодня варто пити не менше 2 літрів води.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100