11.03.2012 13:00   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

С. Риков: дошкільну слабкозорість у дітей можна вилікувати

С. Риков: дошкільну слабкозорість у дітей можна вилікувати

КИЇВ. 11 березня. АМН. Якщо у дитини в дошкільному віці завчасно виявити порушення зору, захворювання можна встигнути вилікувати. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив головний офтальмолог МОЗ України, головний лікар Київської міської лікарні Сергій Риков.

"Якщо у дитини виявили понижений зір до школи, її варто негайно лікувати у кабінеті охорони зору, тобто розвивати зір, тому що при астигматизмі +2, +4 – дитина буде бачити близько 20%-30%, і їй доведеться йти до школи для слабкозорих. Якщо ж зайнятися лікуванням, дитина може мати 80%-90% зору і піде до звичайної школи. В будь-якому випадку, варто профілактувати слабкозорість", - запевнив С.Риков.

За словами експерта, порушення зору може бути дошкільним або генетично обумовленим.

Нагадаємо, українським школярам безкоштовно перевірять зір.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100