09.03.2012 13:00   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

Професор Риков: в Україні почали виявляти ретинопатію недоношених дітей

Професор Риков: в Україні почали виявляти ретинопатію недоношених дітей

КИЇВ. 9 березня. АМН. Вперше в Україні, у цьому році з'явилася офіційна статистика захворювання на ретинопатію недоношених дітей. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив головний офтальмолог МОЗ України, головний лікар Київської міської лікарні Сергій Риков.

"Раніше це захворювання навіть не виявляли в Україні і, уявіть собі, нас прирівнювали до країн Африки. Вже другий рік у нас реєструється це захворювання. Це говорить про те, що воно виявляється і лікується. Захворювання - надзвичайно складне. Виявляється воно у недоношених дітей із незрілою нервовою системою. У таких дітей є проблеми із сітківкою, із її відшаруванням на ранньому етапі і ранньою сліпотою на обидва ока, якщо своєчасно не виявити це захворювання", - запевнив С.Риков.

За словами експерта у кожному пологовому будинку має бути обладнання для діагностування такої хвороби.

"На сьогодні в Україні вже є три апарати для діагностики цього захворювання, але вони потрібні у кожному пологовому будиноку, де існує відділення недоношених дітей, щоб своєчасно діагностувати це захворювання", - запевнив фахівець.

Нагадаємо, українським школярам безкоштовно перевірять зір.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100