09.03.2012 14:00   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

Психолог: коли підліток замикається в собі – це нормально

Психолог: коли підліток замикається в собі – це нормально

КИЇВ. 9 березня. АМН. Дитина у підлітковому віці має бути замкненою в собі. Про це у ексклюзивному коментарі АМН повідомила психолог, психоаналітик Наталя Пільгук.

"Якщо дитина надто закривається – це тривожно для батьків, але мама повинна підійти до дитини і сказати про те, що вона відчуває, що щось не так, розповісти, що їй тривожно з цього приводу. Потрібно запитати, чи потребує дитина поради, допомоги, але не нав’язливо. Це все, що ми можемо зробити – бачити дитину, бути поруч і підтримувати. Адже, підліток, який замикається в собі від усіх – це нормально. Це характерно для цього періоду, бо надто відвертий і відкритий підліток – це є нонсенс", - запевнила Н. Пільгук.

За словами фахівця, у підлітковому віці дитина краще сприймає слова чужих людей, ніж батьків.

Нагадаємо, вживаючи алкоголь і наркотики, дитина чинить прихований суїцид.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100