09.03.2012 19:30   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Дерматолог: веснянкуваті люди навесні більш захищені

Дерматолог: веснянкуваті люди навесні більш захищені

КИЇВ. 9 березня. АМН. Шкіра з веснянками навесні більш захищена, бо у веснянках більше меланіну. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив головний дерматолог МОЗ Олександр Літус.

"Веснянки - це точки, в яких більше меланіну, ніж в інших місцях шкіри. Меланін – це природний темний пігмент, що міститься у шкірі. Він поглинає ультрафіолетові промені і тим самим захищає тканини глибоких шарів шкіри від променевого пошкодження. Тобто, люди з веснянками більш захищені навесні, аніж інші", - стверджує експерт.

Нагадаємо, експерт радить обов’язково використовувати навесні захисні креми для шкіри.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100