09.03.2012 18:30   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: склянка води вбереже від серцевого нападу

Експерт: склянка води вбереже від серцевого нападу

КИЇВ. 9 березня. АМН. Серцеві напади найчастіше трапляються вранці, коли організм зневоднений. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповіла експерт з якості питної води Євгенія Кривонос.

"Більшість серцевих нападів трапляється вранці, коли кров людини найбільш в’язка. Це пояснюється втратою вологи під час сну. Тому заміна ранкової кави чи соку на склянку води є просто законом. При відчутті слабкості чи запамороченні, що можуть бути сигналом нового нападу, склянка води може допомогти покращити кровообіг та полегшити доставку кисню до уражених судин", - радить експерт.

Нагадаємо, фасовані води пити некорисно, оскільки вони при фільтрації втрачають природну енергетику. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив директор Українського інституту екології людини Михайло Курик.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100