09.03.2012 18:00   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Психотерапевт: фемінізм - це майже хвороба

Психотерапевт: фемінізм - це майже хвороба

КИЇВ. 9 березня. АМН. Жінки-феміністки страждають від гормонального дисбалансу. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповіла психотерапевт Сабіна Садихова.

"Жінці-феміністцi самій хочеться провести якусь гормональну корекцію, вона сама відчуває, що загралася в цю роль. У жінки повинні підвищуватися гормони серотонін, окситоцин, це гормони тепла, прихильності. Але аж ніяк не тестостерон. Скрізь потрібна гармонія. Фемінізм це погано, але жінка-жертва теж недобре. Жінка в позиції жіночності набагато більше може досягти, ніж у позиції агресії. Від позиції фемінізму жінка буде страждати. Зараз це не вважається хворобою, але, можливо, колись буде", - досить радикально висловилася про фемінізм психотерапевт.

Нагадаємо, в Києві з нагоди гендерного свята 8 березня пішов марш феміністок під гаслом "Церкви і державі пора жити нарізно". Гасла були такі: "Не продавайся за квіти - завтра станеш біля плити", "Церква, кухня, мода - це не свобода", а також "Сексу - так, сексизму - ні".

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100