10.03.2012 16:28   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: якщо пити мало води, можуть захворіти нирки

КИЇВ. 10 березня. АМН. Недостатнє вживання води призводить до різних ниркових хвороб. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповіла експерт з якості питної води Євгенія Кривонос.

"Якщо людина вживає мало води, нирки без регулярних тренувань стають слабшими. Їм важче вимивати відходи з організму, бо доводиться економити воду. Через це розвиваються інфекції, запальні процеси, утворюються камені. Також велике значення для здоров'я нирок має кількість солей у воді, яку вживає людина. Саме ці солі формують камені у нирках, від яких страждає так багато людей", - стверджує експерт.

Нагадаємо, лікарі радять випивати не менше 2 літрів води щодня.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100