09.03.2012 19:00   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Психолог: ліки після розлучення - любовні пригоди

Психолог: ліки після розлучення - любовні пригоди

КИЇВ. 9 березня. АМН. Жінкам після розлучення варто зосередитися на своїх бажаннях. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповіла практікуючий психолог з питань сім'ї Неллі Верховська.

"Якщо жінці хочеться вдаритися в якісь любовні пригоди, то її нічого не стримує. Так, громадська думка тисне, кажуть, що після розлучення жінка повинна якийсь час побути одна. Однак найголовніше те, що відчуває і хоче сама жінка, що зробить її щасливою в даний момент. На мій погляд є тільки один обов'язок - бути щасливою. Головне, не перебувати в стані "живого трупа", потрібно відстежувати свої бажання, дослідити їх, і, звичайно ж, реалізовувати", - розповіла психолог.

Нагадаємо, за статистикою в Україні розпадається більше половини шлюбів, шанс повторного шлюбу у чоловіків вищий, ніж у жінок.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100