11.03.2012 12:00   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: за півгодини до їжі випивайте склянку води

Експерт: за півгодини до їжі випивайте склянку води

КИЇВ. 11 березня. АМН. Для того, щоб спожита їжа нормально перетравилася, слід випивати склянку води за півгодини до прийому. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповіла експерт з якості питної води Євгенія Кривонос.

"Підраховано, що для перетравлення 100 г. мяса потрібно як мінімум 80 мл води. Ще більше води потрібно для засвоєння жиру. Навіть незначне зневоднення організму зменшує метаболізм, а отже людина не отримує енергії з їжі, а набиває шлунок. Тому за 30 хвилин до кожного прийому їжі потрібно випити як мінімум склянку води. Саме за цей час вода всмоктується у кишківнику та знову виділяється у шлунок. Це допомагає розрідити їжу, провести її через травний тракт та рознести поживні речовини усіма клітинами організму", - стверджує експерт.

Нагадаємо, однією з причин весняної депресії може бути зневоднення організму.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100