11.03.2012 15:00   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Астроном: магнітні бурі не несуть жодної загрози

Астроном: магнітні бурі не несуть жодної загрози

КИЇВ. 10 березня. АМН. Магнітні бурі на землі безпечні для техніки й людей. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив завідувач відділу сонячної активности астрономічної обсерваторії Університету імені Тараса Шевченка Всеволод Лозицький.

"Магнітні бурі – це коливання магнітного поля Землі. Ніякої шкоди техніці немає: поїзди не сходять з рейок і літаки не падають. Деякі метеочутливі люди почувають себе трошки гірше, але це питання до кінця ще не вивчене. Тобто, внаслідок цих бурь є якісь слабенькі ефекти на рівні статистики, але шкоди людям від цього немає. За межами атмосфери, в космосі ці ефекти дуже відчуваються. А на землі ми під надійним покровом нашої атмосфери, яка нас надійно захищає", - стверджує експерт.

Як повідомляв АМН, через спалахи на Сонці ще протягом кількох днів на Землі можуть бути магнітні бурі.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100