22.08.2012 04:10   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Сексолог: аноргазмія –найчастіший жіночий розлад

Сексолог: аноргазмія –найчастіший жіночий розлад

 Найчастішим сексуальним розладом у жінок є аноргазмія. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив сексолог Георгій Селюков.

"Якщо брати жіночу сексуальність, найбільш частим розладом є аноргазмія, в більш широкому тлумаченні - дисгамії, тобто порушення гармонійності сексуальної взаємодії в шлюбі. Дисгамії це не тільки порушення єдності й гармонії двох організмів, а й ще душевні диспропорції. У жінок нерідко буває вторинне зниження статевого потягу - алібідемія. Найскладнішим компонентом жіночої сексуальності є сатисфакція - морально-психологічне задоволення своєї жіночності. Відповідно, тут теж виникають порушення. Може бути так, що у жінки є оргазми, але немає психологічної задоволеності, і вона страждає", - стверджує експерт.

Як повідомляв АМН, у чоловіків найпоширенішим сексуальним розладом є порушення ерекції.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100