11.03.2012 18:00   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: схуднути допоможе вода

Експерт: схуднути допоможе вода

КИЇВ. 11 березня. АМН. Для того, щоб в організмі спалювався жир, необхідно пити багато води. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповіла експерт з якості питної води Євгенія Кривонос.

"Вода допомагає легше скинути зайву вагу. Для спалювання молекули жиру використовується одна молекула води. Потрібно постійно насичувати організм водою та правильно харчуватися. Якщо ми обмежимо надходження поживних речовин, організм ніколи не відкриє запаси жиру, а буде зберігати їх "на чорний день". Біг чи плавання стимулюють кровообіг та тренують м'язи, проте не можуть самі організувати процес спалювання жирів у потрібних зонах", - стверджує експерт.

Як повідомляв АМН, однією з причин весняної депресії може бути зневоднення організму.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100