10.03.2012 18:02   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

У 30 років найімовірніше захворіти на кір - імунолог

У 30 років найімовірніше захворіти на кір - імунолог

КИЇВ. 10 березня. АМН. У групу ризику по захворюваності на кір припадають люди віком від 28 до 32 років. Про це у ексклюзивному коментарі АМН повідомив директор Київського центру клінічної імунології, головний імунолог міста Олег Назар.

"З кором у нашій країні погані справи. Випадки захворюваності на кір трапляються найчастіше у дітей з порушенням календаря вакцинацій. І у осіб віком 28 -32 роки, які були щеплені, але у них закінчився термін протидії імунітету до хвороби", - сказав О.Назар.

Згідно календаря, остання ревакцинація проводиться у 12-16 років. Напруженість імунної системи відбувається близько 18 років.

Імунолог зазначив, що в Україні відсутня програма з вакцинації проти кору.

"Існує світова програма боротьби з кором і є російська, а у нас нажаль немає. Ця програма передбачає ревакцинацію у 30 років. Людина у 28-30 років має пройти обстеження на рівень імуноглобуліну в крові. Якщо антитіл достатньо – ревакцинація не проводиться. А якщо зменшена, або взагалі відсутня людину потрібно вакцинувати ", - запевнив фахівець.

Нагадаємо, діагноз кору можна поставити клінічно, не обов'язково проводити по кожному випадку лабораторне дослідження.


 

 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100