11.03.2012 16:00   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

Дитину краще вакцинувати проти кору до трьох років - імунолог

Дитину краще вакцинувати проти кору до трьох років - імунолог

КИЇВ. 11 березня. АМН. Вакцинацію проти кору краще за все робити якнайраніше. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив директор Київського центру клінічної імунології, головний імунолог Києва Олег Назар.

"Корова вакцина є досить імуногенною, і у дитячому віці вона легше переноситься. Коли імунна система вже більш менш нормально працює, то починає різко реагувати на вакцину. Через це може підвищуватися температура, трапляються судоми. Для дитини це є дуже неприємним явищем. Вона може переносити це дуже тяжко", - сказав імунолог.

Нагадаємо, у Києві почастішали випадки захворювання на кір.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100