21.08.2012 22:00   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Контактні лінзи лікують короткозорість - експерт

Контактні лінзи лікують короткозорість - експерт

 

КИЇВ. 12 березня. АМН. Завдяки тому, що контактні лінзи здавлюють очне яблуко, вони сприяють корекції короткозорості. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповів Сергій Риков, головний офтальмолог МОЗ України.

«Є наукові роботи, які говорять про те, що носіння контактних лінз призупиняє короткозорість. Що таке контактна лінза? Це тканина на вічі. Коли ми блимаємо, ми трохи здавлюємо око,масажуємо його, і це сприяє тренуванню зору. Крім того, лінзи абсолютно не пропускають ультрафіолет - ні на сітківку, ні наочне дно. З кожним роком технології виробництва контактнихлінз поліпшуються, однозначно, контактні лінзи - це поліпшення якості життя», - розповів С. Риков.

Як повідомляв АМН, у дітей дошкільнят короткозорість можебути повністю виліковна.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100