12.03.2012 10:00   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Дитина в гомосексуальній родині може бути щасливою - психолог

Дитина в гомосексуальній родині може бути щасливою - психолог

КИЇВ. 12 березня. АМН. Якщо гомосексуальна сім'я щаслива, якщо в ній люди люблять один одного, йдуть за своїми поривами та бажаннями, то дитина теж буде щасливою. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповіла психолог Неллі Верховська.

"Якщо ж сім'я закомплексована, люди те й роблять, що бояться, як на них подивиться суспільство, то дитина теж буде нещасною. Існує багато наукових робіт на тему дітей в гомосексуальних сім'ях. Наукових даних про те, що у дитини будуть які-небудь проблеми з гендерною ідентичністю немає. Вся справа в тому, на скільки сім'я дозволяє керувати собою суспільним стереотипам. Дозволяє - проблеми будуть. Не дозволяє - всі будуть щасливі", - сказала Неллі Верховська.

Як повідомляв АМН, нещодавно ВР у першому читанні ухвалила закон, що забороняє гомосексуальним парам користуватися послугами сурогатних матерів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100