12.03.2012 11:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Дієтолог: клітковина - це корисний вуглевод

Дієтолог: клітковина - це корисний вуглевод

КИЇВ. 12 березня. АМН. Щоб схуднути, потрібно вживати продукти із клітковиною. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив дієтолог Владислав Сластін.

"Людям, які страждають на ожиріння, або тим, хто намагається схуднути, корисними будуть продукти, що містять клітковину. Незважаючи на те, що вона теж є вуглеводом, цей вуглевод сприяє нормальній роботі кишечника. Окрім цього, є такі види вуглеводів, як пектини. У них містяться харчові волокна, і вони є живою, натуральною, так би мовити, "губкою" організму, що абсорбує у кишечнику продукти розпаду і виводить їх з організму", - розповів дієтолог.

Експерт додав, що здорові продукти в яких міститься клітковина - це хліб грубого помолу, кукурудзяні коржики та хліб із висівками.

 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100