12.03.2012 15:01   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

М.Кульбіда: процес глобального потепління триватиме ще не одне десятиліття

М.Кульбіда: процес глобального потепління триватиме ще не одне десятиліття

КИЇВ. 12 березня. АМН. Через зміни кліматичних умов запаси води на Землі зменшуються. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив керівник Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

"Зміна кліматичних умов, яка вже відбулася, призводить до того, що зими мають не стійкого характеру. Це, в свою чергу, свідчить про відсутність достатнього замерзання ґрунту, що негативно впливає на формування максимальних рівнів весняного водопілля, адже частина води піде на поповнення ґрунтової вологи.Загалом запаси води стають меншими, аніж були колись. Є у цьому й переваги, адже саме тому у нас все рідше ирапляються водопілля на рівнинній частині території України", - розповів фахівець.

Експерт додав, що загальний процес потепління точно буде тривати ще кілька десятків років. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100