12.03.2012 16:00   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: нестача води призводить до підвищення рівня холестерину

Експерт: нестача води призводить до підвищення рівня холестерину

КИЇВ.12 березня. АМН. Нестача води в організмі призводить до підвищення рівня холестерину. Про це в коментарі АМН повідомила експерт з якості води Євгенія Кривонос.

"Вода підтримує еластичність оболонки клітини та забезпечує рух поживних речовин і кисню через мембрану. Коли в організмі не вистачає води – будівельного матеріалу для стінок клітини – організм починає виробляти холестерин та будувати мембрани з нього, щоб вміст клітини не розтікся. Це природний механізм захисту від зневоднення. Багато людей вважають, що підвищений рівень холестерину в крові супроводжує надмірну вагу та є наслідком неправильного харчування. Проте високий рівень холестерину може бути і у стрункої людини. Це ще раз підтверджує, що такі порушення пов’язані з чимось звичним для кожного, а саме – з нестачею води", - стверджує експерт.

Як повідомляв АМН, однією з причин весняної депресії може бути зневоднення організму.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100