12.03.2012 17:00   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: козаки курили, щоб вилікуватись

Експерт: козаки курили, щоб вилікуватись

КИЇВ. 12 березня. АМН. Козаки курили різні трави з зовсім іншою метою, аніж курять сигарети сьогодні. Про це в ексклюзивному коментарі повідомив керівник інформаційного центру "Сварог" Олександр Ваврик.

"Козацькі люльки знаходять ще до завезення тютюну сюди. Козаки курили з певною метою. Курили вони різні трави – в залежності від того, якої мети хотіли досягти, таку травичку й курили. Тут не йдеться лише про коноплі, а про багато різних трав. У козаків були "люльки-носогрійки" – вони були проти застуди, запалення, інших хвороб. Це була практика, яка не забирала здоров'я, а, навпаки, давала. Власне, це була, в першу чергу, духовна практика. Зараз, на жаль, курять безцільно. І це вбиває людей – вони не усвідомлюють, що роблять, для чого і з якою метою. Це, звичайно ж, руйнує людину. Варто робити все усвідомлено і розуміти наслідки своїх дій. Від куріння сигарет, очевидно, наслідки дуже негативні", - стверджує експерт.

Як повідомляв АМН, щорічно через вживання тютюну у світі помирає більше 5 млн людей.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100