12.03.2012 20:00   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: пасивних курців найбільше в кафе і ресторанах

Експерт: пасивних курців найбільше в кафе і ресторанах

КИЇВ. 12 березня. АМН. Серед громадських закладів першість за кількістю пасивних курців займають кафе і ресторани. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив Голова правління Київської асоціації офіціантів Олег Анікієнко.

"Якщо порівнювати, то кафе - це, напевно, те місце, де курять найбільше. В кінотеатрі ніхто не курить, в театрі теж, чому ж можна курити в кафе? Люди почали звертати увагу на це. Уже не курять на стадіонах і туди можна спокійно йти з дітьми і дивитися футбол. Кожен день офіціанти піддають себе небезпеці. тобто в кафе сьогодні найбільша кількість пасивних курців ", - стверджує О.Анікієнко.

Нагадаємо, сьогодні під час прес-конференції київські офіціанти і ресторатори закликали ВР підтримати законопроект про заборону куріння в закладах громадського харчування.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100