12.03.2012 21:03   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Гінеколог: через гормони-контрацептиви не гладшають

Гінеколог: через гормони-контрацептиви не гладшають

КИЇВ. 12 березня. АМН. Від гормонів-контрацептивів вага збільшуватися не повинна. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив лікар-гінеколог вищої категорії Олександр Котов.

"Взагалі гормони-контрацептиви не можуть бути причиною збільшення ваги. Це здебільшого міф. Звісно ж, усе це дуже індивідуально. Вважаэться, що коли жінка починає вживати гормони, як в лікувальних цілях, так і у контрацептивних, то у межах норми можливе збільшення ваги на 1-2 кілограми. Найчастіше, якщо вага збільшується, то це трапляється тільки під час першого місяця вживання гормонів. Вага може змінюватися не за рахунок дії препарату, а просто від того, що відбувається перерозподіл рідини, і в організмі залишається більше води, аніж раніше. Це може бути тільки спочатку, потім ця рідина виходить, і усі процеси в організмі налагоджуються", - розповів лікар.

Експерт додав, що протипоказання при застосуванні гормонів можуть бути різноманітними, приміром, напади мігрені, прогресуюча варикозна хвороба або ж просто індивідуальна несумісність.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:



Інші новини за темою:

09.06.2015 23:33
02.06.2015 23:33
27.05.2015 23:49
26.05.2015 23:44
27.04.2015 23:46
25.02.2015 22:00

Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100