12.03.2012 19:02   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: пасивне куріння не шкідливіше за активне

Експерт: пасивне куріння не шкідливіше за активне

КИЇВ. 12 березня. АМН. Твердження про те, що пасивне куріння шкідливіше за активне не відповідає дійсності. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив головний лікар Київського міського центру здоров'я Отто Стойка.

"Вторинний дим складається з двох компонентів: бокового диму, який іде від сигарети, і того диму, що видихає курець. Є деяка різниця у якості цих двох видів диму. Вважається, що у боковому димі більше шкідливих часток. Загалом, твердження про те, що пасивне куріння шкідливіше, ніж активне, хибне. Усі активні курці є, водночас, пасивними курцями. Той, хто курить, отримує найбільшу дозу смол і шкідливих речовин. Шкода пасивного куріння для здоров'я менша, ніж у активного курця, але більша, ніж для тих, хто дихає чистим повітрям", - стверджує експерт. 

Нагадаємо, сьогодні під час прес-конференції київські офіціанти та ресторатори закликали ВР підтримати законопроект про заборону куріння у закладах громадського харчування.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100