12.03.2012 17:35   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

А.Александрін: Фінський грип — це вигадка журналістів

А.Александрін: Фінський грип — це вигадка журналістів

КИЇВ. 12 березня. АМН. Саме поняття "фінський грип" є хибним, адже такого визначення не існує. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив завідуючий Центру грипу та ГРВІ Андрій

"Фінського грипу» в Україні не існує апріорі. Це неправильна назва. Вчені Фінляндії виказали свою думку з приводу підвищення рівня захворюваності від грипу H3N2 «Берт» у їхній країні, а журналісти чомусь підхопили і помилково прозвали цей грип «фінським». Важливим є те, що епідемічний поріг від вірусу грипу H3N2 «Берт» не перевищений в жодному регіоні України. За тиждень в Україні цим грипом перехворіли більше 192 тисяч людей, з них 67%—це діти", - розповів фахівець.

Експерт додав, що найвищий рівень захворюваності відмічається у Києві та Київській області, а все тому, що щільність населення у столиці є найвищою в Україні. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100