13.03.2012 10:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Дієтолог: багаті на клітковину вуглеводні продукти - основа здорового раціону

Дієтолог: багаті на клітковину вуглеводні продукти  - основа здорового раціону

КИЇВ. 13 березня. АМН. Клітковина є корисною у натуральних продуктах. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив дієтолог Владислав Сластін.

"Клітковину краще вживати у натуральних продуктах. Потрібно вибирати продукти, з високим рівнем вмісту клітковини. Не варто старатися купувати її окремо, адже основний принцип здорового і раціонального харчування -це вживати натуральні продукти, що містять натуральні біологічно-активні компоненти. Навіть ВООЗ рекомендує, щоб основою харчування були не дієтичні біодобавки, а саме збалансований раціон", - розповів фахівець.

Експерт додав, що існує так звана піраміда здорового харчування, і якщо ми поглянемо на основу цієї "піраміди", то побачимо, що там знаходяться вуглеводні продукти, багаті на клітковину. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100