13.03.2012 11:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

А.Александрін: вірус грипу H3N2 не відрізняється від звичайного

А.Александрін: вірус грипу H3N2 не відрізняється від звичайного

КИЇВ. 13 березня. АМН. Зростання рівня захворюваності від вірусу H3N2 не переросте у епідемію. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив завідувач Центром грипу та ГРВІ Андрій Александрін.

"Зараз відбувається зростання рівня захворюваності на грип H3N2 "Берт". Спостерігати швидке поширення вірусу ми почали з другого тижня 2012 року, а все тому, що оптимальна температура для розповсюдження вірусів взагалі - біля 0 °C. Тому ріст захворюваності у цей період є нормальним і очікуваним. Головне, що епідемії не передбачається. Якщо розглядати будь-який вірус грипу , то він є небезпечний через можливі ускладнення, що можуть виникнути якщо людина займається самолікуванням, а не звертається до лікаря. Конкретно вірус групу H3N2 від інших вірусів нічим особливим не відзначається, ми його вже давно знаємо, оскільки він на території нашої країни циркулює вже третій сезон, тому новим для населення він не є. На території України наразі є п’ять зареєстрованих вакцин і кожна з них може убезпечити одразу від трьох вірусів грипу, в тому числі і від цього", - розповів фахівець. 

Експерт додав, що "фінського грипу" в Україні не існує апріорі. Це неправильна назва. Вчені Фінляндії виказали свою думку з приводу підвищення рівня захворюваності від грипу H3N2 "Берт" у їхній країні, а журналісти чомусь підхопили і помилково прозвали цей грип "фінським". 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100