13.03.2012 12:00   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: кафе для курців змушують вагітних офіціанток передчасно іти з роботи

Експерт: кафе для курців змушують вагітних офіціанток передчасно іти з роботи

КИЇВ. 13 березня. АМН. Офіціантки змушені кидати роботу, дізнавшись про вагітність, бо дим курців шкодить плоду. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив Голова правління Київської асоціації офіціантів Олег Онікієнко.

"В більшій частині відомих мені випадків офіціантка кидає роботу, як тільки дізнається, що вона завагітніла. Мало того, що це дуже важка робота, дуже багато часу потрібно провести на ногах, але головне, що в накуреному приміщенні ніхто не хотів би виношувати свою дитину. Тому дуже багато випадків, коли дівчина-офіціантка йде з роботи, дізнавшись про свою вагітність. Автоматично вона залишається без заробітку ", - стверджує експерт.

Нагадаємо, вчора під час прес-конференції київські офіціанти і ресторатори закликали ВР підтримати законопроект про заборону куріння в закладах громадського харчування.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100