13.03.2012 14:00   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

12,5 тис. українців потребують допомоги через насильство – експерт

12,5 тис. українців потребують допомоги через насильство – експерт

КИЇВ. 13 березня. АМН. 12,5 тисяч українців потребують допомоги через насильство в сім'ї. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомила президент одного з міжнародних жіночих правозахисних центрів України Катерина Левченко.

"Протягом 2011 року за допомогою через насильство та з питань захисту прав дітей до нас звернулось більше 12,5 тисяч громадян. Серед них приблизно 3 тисячі – це діти з різними психологічними проблемами. Серед дорослих, що до нас звернулись, 80-90% становлять жінки. Вони отримують консультації, відповіді на хвилюючі питання, психологічну допомогу. Часто виникають питання, пов’язані зі скаргами на діяльність державних структур, в тому числі правоохоронних органів. В минулому році ми вели близько 30 судових справ, які були пов’язані з тими чи іншими формами порушення прав жінок і дітей. Вони майже всі базуються на ситуаціях насильства в сім'ї", - зазначила К. Левченко.

За словами експерта, світове законодавство реагує відповідним чином на насильство в сім'ї, на відміну від українського.

"Всупереч міжнародному законодавству, факт скоєння насильства одним членом сім'ї над іншим, в Україні не враховується", - додала експерт.

Нагадаємо, щороку 100 тисяч українців зазнають насильства в сім'ї.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100