13.03.2012 15:00   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Експерт розказала про особливості застосування АРВ-терапії

Експерт розказала про особливості застосування АРВ-терапії

КИЇВ. 13 березня. АМН. Про особливості застосування антиретровірусної терапії в ексклюзивному коментарі АМН розказала голова Всеукраїнського благодійного фонду "Коаліція ВІЛ-сервісних організацій" Олена Девіс.

"Чим раніше людина почне застосовувати антиретровірусну терапію, тим кращим буде стан здоров'я і менші затрати. Але в лікуванні часто відмовляють, як правило, певним категоріям. Це споживачі ін’єкційних наркотиків, адже вони залежні і через це часто не можуть в один і той самий час приходити за препаратами, стежити за своїм здоров'ям. Людина має бути у свідомому стані для того, щоб АРВ-терапія була ефективною та дієвою. Тож цим людям заздалегідь відмовляють, адже є інші особи, які не є споживачами ін’єкційних наркотиків і яких також треба лікувати", - зазначила О. Девіс.

За словами експерта, для того, щоб споживач ін’єкційних наркотиків зміг отримувати АРВ-терапію, спочатку він має перейти на замісну терапію.

"Для того, щоб споживачів ін’єкційних наркотиків зробити прихильниками АРВ-терапії, їх переводять на замісну підтримуючу терапію. Тобто людина приходить на сайт - в медичний заклад, де їй видають препарати. На сьогодні є данні, згідно з якими така терапія дійсно діє, вона допомагає людині соціалізуватися та вчасно приймати АРВ-препарати", - додала експерт.

Нагадаємо, у державному бюджеті 2012 року на закупівлю препаратів для антиретровірусної терапії виділено 234 млн грн.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100